Koszty wysyłki

Metody wysyłki

Wysyłka następuje w ciągu 24 godzin w dni robocze. Paczki są pakowane codziennie do godziny 8.00.

 

Koszty wysyłki naliczane są tylko raz, bez względu na ilość zamówionych produktów. Cena za przesyłkę składa się z kosztu wysyłki Poczty Polskiej lub InPost oraz kosztu pakowania.

 

Możesz zmniejszyć koszt wysyłki, zamawiając kilka produktów. Wybierz ubranka i sprawdź, ile będzie kosztować wysyłka. Możesz domówić dodatkowy produkt i zmniejsz tym samym automatycznie koszt wysyłki, lub otrzymasz ją za darmo.

 

 

 

Przy zakupie za kwotę powyżej 199 zł Darmowa Wysyłka

 

Czas dostawy jest uzależniony od Poczty Polskiej i InPost. W przypadku Kuriera 48, Listu Poleconego Priorytetowego, Kuriera InPost, oraz Paczkomatów najczęściej jest to następny dzień roboczy od nadania, również przy pobraniu. W przypadku Listu Poleconego Ekonomicznego dostawa jest najczęściej powyżej 4 dni roboczych od nadania.

 

Proszę sprawdzić w obecności kuriera, w jakim stanie jest paczka. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak towaru proszę spisać protokół szkody (dostępny u kuriera). Protokół taki spisany w obecności kuriera uprawnia do zgłoszenia reklamacji. W przypadku nieodebrania przesyłki w  terminie lub błędnego adresu powodując zwrot do nadawcy - klient ponosi koszty związane ze zwrotem + koszt kolejnej wysyłki. W przypadku nieodebrania przesyłki za pobraniem (zwrot do mnie) będziemy domagać się zwrotu kosztów.

 

Opłacone zamówienia oraz paczki za pobraniem pakujemy od poniedziałku do piątku ok. godziny 08.00 i wysyłamy tego samego dnia. Wiadomość o nadaniu zawsze wysyłamy mailowo.

 

Zastrzegam sobie możliwość zmiany Kuriera, jakim ma zostać dostarczona przesyłka. Zamiast Pocztex Kurier 48, paczkę może dostarczyć szybszy Kurier InPostu.

 

Powrót do produktu

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl