Koszty wysyłki

Metody wysyłki

 

Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin. Opłacone zamówienia oraz paczki za pobraniem pakujemy od poniedziałku do piątku do godziny 23.00 i wysyłamy następnego dnia.

Na kadym etapie realizacji otrzymasz wiadomość o stanie Twojego zamówienia oraz nadaniu przesyłki wraz z numerem listu przewozowego.

Koszt wysyłki naliczany jest tylko raz, bez względu na ilość zamówionych produktów. Cena za przesyłkę składa się z kosztu wysyłki Poczty Polskiej lub InPost oraz kosztu pakowania.

Możesz łatwo zmniejszyć koszt wysyłki, zamawiając kilka produktów. Im więcej ubranek zamówisz, tym przesyłka będzie tańsza. Możesz domówić dodatkowy produkt i zmniejsz tym samym automatycznie koszt wysyłki.

Zamów za kwotę powyżej 199,00 zł, a paczkę wyślę do Ciebie za darmo.

cennik wysyłki

Czas dostawy jest uzależniony od Poczty Polskiej i InPost, najczęściej jest to następny dzień roboczy. W przypadku Listu Poleconego Ekonomicznego dostawa jest najczęściej w ciągu 4 dni roboczych.

Pamiętaj o podaniu prawidłowych danych adresowych oraz podaniu poprawnego numeru telefonu (numer telefonu jest niezbędny w przypadku wysyłki do paczkomatu).

Sprawdź w obecności kuriera, w jakim stanie jest paczka. Jeżeli powstała szkoda lub zauważyłaś brak towaru, spisz protokół szkody (dostępny u kuriera). Protokół taki spisany w obecności kuriera uprawnia do zgłoszenia reklamacji. W przypadku nieodebrania przesyłki w  terminie lub błędnego adresu powodując zwrot do nadawcy - klient ponosi koszty związane ze zwrotem + koszt kolejnej wysyłki. W przypadku nieodebrania przesyłki za pobraniem (zwrot do mnie) będziemy domagać się zwrotu kosztów.

Zastrzegam sobie możliwość zmiany Kuriera, jakim ma zostać dostarczona przesyłka. Zamiast Poczty Polskiej, paczkę może dostarczyć szybszy Kurier InPost.

<<< Powrót