KOSZYK JEST
PUSTY

Wysyłka

Wysyłka

Wysyłka następuje w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Koszty wysyłki naliczane są tylko raz, bez względu na ilość zamówionych produktów. Cena za przesyłkę składa się z kosztu wysyłki Poczty Polskiej oraz kosztu pakowania.

 

List polecony ekonomiczny - 7,90

Pocztex Kurier 48 - 11,90

Pocztex Kurier 48 pobraniowy - 14,90

Przy zakupie za kwotę powyżej 200 zł Pocztex Kurier 48 - Gratis

 

Czas dostawy jest uzależniony od Poczty Polskiej i w przypadku Kuriera 48, najczęściej jest to następny dzień roboczy od nadania. W przypadku listu ekonomicznego dostawa jest najczęściej powyżej 4 dni roboczych od nadania.

Proszę sprawdzić w obecności kuriera, w jakim stanie jest paczka. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak towaru proszę spisać protokół szkody (dostępny u kuriera). Protokół taki spisany w obecności kuriera uprawnia do zgłoszenia reklamacji. W przypadku nieodebrania przesyłki w  terminie lub błędnego adresu powodując zwrot do nadawcy - klient ponosi koszty związane ze zwrotem + koszt kolejnej wysyłki. W przypadku nieodebrania przesyłki za pobraniem (zwrot do mnie) będziemy domagać się zwrotu kosztów.

Opłacone zamówienia oraz paczki za pobraniem pakujemy od poniedziałku do piątku ok. godziny 10.00, i wysyłamy tego samego dnia. Wiadomość o nadaniu zawsze wysyłamy mailowo.

 

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl