KOSZYK JEST
PUSTY

Wysyłka

Metody wysyłki

Wysyłka następuje w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Koszty wysyłki naliczane są tylko raz, bez względu na ilość zamówionych produktów. Cena za przesyłkę składa się z kosztu wysyłki Poczty Polskiej lub InPost oraz kosztu pakowania.

 

List Polecony Ekonomiczny – 10,80 zł.

List Polecony Priorytetowy – 11,00 zł.

Kurier Pocztex 48 – 12.90 zł.

Kurier Pocztex 48 (odbiór w punkcie) – 11.90 zł.

Kurier Pocztex 48 Pobranie – 14.90 zł.

Kurier Pocztex 48 Pobranie (odbiór w punkcie) – 13.90 zł.

Kurier InPost - 12,90 zł.

Kurier InPost Pobranie - 15,90 zł.

Paczkomaty - 9,50 zł.

Paczkomaty Pobranie - 11,90 zł.

 

Przy zakupie za kwotę powyżej 200 zł Pocztex Kurier 48 lub InPost - Gratis

 

Czas dostawy jest uzależniony od Poczty Polskiej i InPost. W przypadku Kuriera 48, Listu Poleconego Priorytetowego, Kuriera InPost, oraz Paczkomatów najczęściej jest to następny dzień roboczy od nadania, również przy pobraniu. W przypadku Listu Poleconego Ekonomicznego dostawa jest najczęściej powyżej 4 dni roboczych od nadania.

Proszę sprawdzić w obecności kuriera, w jakim stanie jest paczka. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak towaru proszę spisać protokół szkody (dostępny u kuriera). Protokół taki spisany w obecności kuriera uprawnia do zgłoszenia reklamacji. W przypadku nieodebrania przesyłki w  terminie lub błędnego adresu powodując zwrot do nadawcy - klient ponosi koszty związane ze zwrotem + koszt kolejnej wysyłki. W przypadku nieodebrania przesyłki za pobraniem (zwrot do mnie) będziemy domagać się zwrotu kosztów.

Opłacone zamówienia oraz paczki za pobraniem pakujemy od poniedziałku do piątku ok. godziny 09.00, i wysyłamy tego samego dnia. Wiadomość o nadaniu zawsze wysyłamy mailowo.

Zastrzegam sobie możliwość zmiany Kuriera, jakim ma zostać dostarczona przesyłka. Zamiast Pocztex Kurier 48, paczkę może dostarczyć szybszy Kurier InPostu.

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl